Baby Shower, doğum öncesi anne adayları için düzenlenen ve sadece kadınların katılım gösterdiği bir kutlamadır. Baby Shower genellikle anne adayının ailesinden bir birey, ya da yakın arkadaşları tarafından düzenlenir. Bu partinin amacı anne adayına artık iyice zorlaşan hamilelik sürecinde moral vermektir. Bir nevi bebeğe hoşgeldin partisi olarak da yorumlanan bu parti aslında çok eskiye dayalı bir kutlamadır. İsim olarak “showering” fiilinden gelmektedir. Bunun da anlamı anneyi sevgi ve hediye yağmuruna tutmaktır.

Baby Shower Ne Zaman Yapılır?

Belli bir zamanı olmasa da Baby Shower partisi genellikle anne adayının hamileliğinin 7.ayından sonra yapılır. Genel olarak bir çay partisi havasında geçen bu kutlamada özellikle pastel renklerde süslemelerle ve çeşitli ikramlarla güzel bir ortam oluşturarak anne adayı ve arkadaşları eğlenceli bir gün geçirir. Ayrıca daha önce anne olmuş kadınların anne adayına kendi tecrübelerini de aktardığı ve onun aşırı heyecanını aldıkları bir gün olur.

Baby shower partisinde belirlediğiniz konsept ve renklere uygun olarak mekanın süslemesi, davetlilere verilecek ikramlar, hediyelikler tamamen el işçiliği ve kişiye özel olarak tasarlanıyor. Baby Shower partisinde annenin zevkine uygun olarak tasarlanan dekor ürünleri mekan içine en uygun biçimde yerleştiriliyor. Mekanın boyutu ve türü ne olursa olsun en uygun mimari konsept belirlenerek süsleme organizasyonu gerçekleştiriyoruz.

Baby Shower partisinde davetlilere vermek istediğiniz hediyelik aksesuar ve ürünleri de yine sizin seçimleriniz doğrultusunda hazırlanıyor.

Annelerin heyecanla beklediğin an gelir ve artık yavrularını kucaklarına almadan önce ve sonrasında bebek partileri düzenliyor. Baby shower organizasyonunda MİNA her zaman yanınızda. Profesyonel ekibimizle hayal ettiğiniz gibi kusursuz bir baby shower’ın uygun fiyat politikasıyla sizlerle sunmaktayız.

  • Mekan Süsleme
  • Pasta Ve Catering Hizmeti
  • Şeker Köşesi
  • Fotogaf Ve Video Çekimi
  • Hatıra Perdesi
  • Kişiye Özel Hoşgeldin Panosu
  • Sürpriz Hediyeler

Eğer sizde doğum öncesi Baby Shower partisi düzenlemek istiyorsanız profesyonel ekibimiz ile iletişime geçerek ihtiyacınıza en uygun seçenekleri öğrenebilirsiniz.


 

Etiketler : Baby Shower, Baby Shower Organizasyonu, Baby Shower Partisi, Baby Shower Erkek, Baby Shower Kız, Baby Shower Konsepti, Baby Shower Organizasyon, Baby Shower Fiyatı, Baby Shower Fiyatları, 2019 Baby Shower