Gelin hamamı deyince gözlerde eski Türk filmleri canlanabilir. Damat annelerinin gelinleri ile kaynaşması için düzenlenen Osmanlı döneminden bu yana kültürümüzde yer edinen tamamen eğlence amaçlı yapılan bir organizasyondur. Eskiden görücü usulü evliliklerin yaygın olması ile kaynaşma adına yapılan bu organizasyon, günümüzde düğünden birkaç gün öncesinde yapılan gelin hamamı organizasyonu şeklini almıştır.

Gelin Hamamına Kimler Davet Edilir?

Gelin hamamı düzenlemek isteyenler için hamamlarda ve otellerde sunulan birçok gelin hamamı paketi bulunmaktadır. Paketlerin içinde çeşitli zeytinyağlı yiyecekler, içecekler, meyveler ve müzik keyfi seçenekleri vardır. İsteğe bağlı olarak canlı çalgı eğlenceleri de dahil edilebilir. Böylesi çeşitli yiyecek paketleri sunulan organizasyona kimlerin davet edileceği önemli bir konudur. Organizasyonun olmazsa olmaz davetlileri tabi ki gelinin yakın arkadaşlarıdır. Gelinin yakın akrabaları olan anne, kız kardeş, teyze, hala ve kuzenler davet edilebilir. Damadın annesi en önemli davetlimiz ve damadın teyze ve halalarını da organizasyonunuza davet edebilirsiniz.

Gelin Hamamı Fiyatları

Masraflardan kaçınmayanlar için gelin hamamı organizasyonu fiyatları elbette yüksek miktarlara ulaşabilecektir. Yine de bütçenize en uygun organizasyonu seçip fiyat aralıklarını değerlendirebilirsiniz. Tercih ettiğiniz mekan da fiyatları etkileyecektir. 5 yıldızlı bir otel ile klasik hamamlar arasında fiyat ve paket farklılıkları olacaktır. Ekstra tercih ettiğiniz kına tahtı veya dansöz gibi istekleriniz fiyata eklenecek ve davetli sayınıza göre de fiyat aralığınızı belirleyebileceksinizdir.


Düğün hazırlıklarının sizi ne kadar yorduğunu biliyoruz. Hatta bir an önce düğünün gerçekleşmesini ve tüm bu uğraşların sona ermesini istiyorsunuz. Bir yanda son ana kadar sürecek olan hazırlıklar, bir yanda heyecan, bir yanda stres ve yorgunluk… Tüm bunların arasında, kendinize zaman ayırmanız neredeyse imkansız gibi görünüyor. Ama düğün öncesi bakımı olmazsa olmaz! Üzülmeyin; gelin hamamı, aslında kendinize de zaman ayırmak için bir fırsat olabilir. Bu sayede hem sevdiklerinizle vakit geçirecek hem de düğünden önceki son bakımınızı rahatlıkla halletmiş olacaksınız.. Gelenek ve göreneklerimizi göz ardı etmeden, günümüzün modern eğlence anlayışıyla harmanladığımız Gelin Hamamı Organizasyonlarımızla, hamam eğlencenizi unutulmaz kılmaya talibiz…


Hamamda Kına Organizasyonu seçeneklerimiz ile ilgili bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN TIKLAYIN


 

Gemlik Gelin Hamamı, Gemlik Gelin Hamamı Organizasyonu, Gemlik Gelin Hamamı Fiyatları, Gemlik Gelin Hamamı Organizasyon, gelin hamamı paketleri Gemlik, Gemlik gelin hamamı için fikirler, Gemlik gelin hamamı neler yapılır, Gemlik gelin hamamı organizasyon fiyatları, gelin hamamı fiyatları Gemlik, Gemlik gelin hamamı süsleri, Gemlik gelin hamamı gelin kıyafeti, Gemlik Gelin Hamamı Kına Gecesi