Gemlik Hastane Odası Süsleme, Gemlik Doğum Odası Süsleme, Gemlik Doğum Odası Süsü, Gemlik Hastane Odası Süsleme Organizasyonu, Gemlik Doğum Odası Süsleme Organizasyon, Gemlik Doğum Odası Süsü, Gemlik Doğum Odası Süsleme Fiyatları, Gemlik Hastane Odası Süsleme Fiyatları, Gemlik Hastane Odası Süsleme Malzemeleri, Gemlik Doğum Odası Süsleme Seti

Hastane (Doğum) Odası Süsleme, hem anne için hem de gelen ziyaretçiler için yaşanılan stresli ama bir o kadar güzel bekleyişten sonra oluşturacağımız sıcak ortamla mutluluğunuzu arttıracak bir detaydır. Bebeğinizin doğumunu beklerken biz de hastane odasını o kasvetli görüntüsünden kurtarıp, tam da istediğiniz sıcaklıkta süsleyerek hem sizi hem de sizi ziyarete gelenleri mutlu etmeye talibiz.

Hastane Odası Süslemesi Nasıl Yapılır?

Doğum odasını sizin istediğiniz konsepte uygun olarak, bir çok farklı malzemeyi kullanarak süslüyoruz. Bunlar arasında özel tasarım kapı süsü, bebek beşiği süslemesi, çeşitli oyuncaklar, sunumun yapılacağı dresuar ve örtüsü, hediyelik ve özel tasarım çikolatalar, takı yastığı ve sizin hoşunuza gideceğini düşündüğümüz pek çok detay bulunuyor. Hastane odası süslemenin pek çok farklı yolu bulunuyor ama en önemlisi doğumu yapacak olan annenin tüm isteklerini yerine getirmek, biz de bunun farkındayız.

Erkek ve Kız Bebek için Hastane Odası Süsleme Fikirleri

Size ve bebeğinize özel bir oda oluştururken tabii ki bebeğin cinsiyeti oldukça önemli. Önce sizi dinliyor, sonrasında erkek ve kız bebekler için ayrı ayrı fikirleri sizlere sunuyoruz. Kişiye özel olarak oluşturduğumuz oda süsleme paketlerinde istediğiniz malzemeleri ekleyip istediklerinizi çıkartabiliriz. En büyük amacımız odanızı ve yatağınızı size özgü bir hale getirmek ve hastane odasında geçireceğiniz bu anları sürekli iyi hatırlamanızı sağlamak olacak.

Doğum Odası İkramları Nelerdir?

Doğum odası ikramları yine sizin tercihinize göre değişiklik gösterebilir. Hediye olarak verilebilecek malzemelerin yanında hastaneye gelen ziyaretçilerin ağızlarını tatlandıracak aynı zamanda güzel bir görüntü oluşturacak ikramlar da oldukça önemlidir. Örnek olarak ikram olarak verilecek yiyecekler şunlar:

Lohusa şerbeti
Özel tasarım çikolatalar
Lokum
Badem şekeri
Kestane şekeri
Lolipop şeker
Macaron
Cupcake

Pasta Patlatma
Diş Buğdayı
Mekan Süsleme
Müzik Temini
Pasta Ve Catering Hizmeti
Şeker Köşesi
Palyaço Ve Animatör Ekibi
Sihirbaz
Popcorn Arabası
Pamuk Şekerci
Buble Show
Fotograf Ve Video Çekimi
Masa, Sandalye Temini
Kişiye Özel Pano
Hatıra Perdesi
Sürpriz Hediyeler

Hastane Odası Süsleme Paket Fiyatları

Doğum odası süsleme paketleri için bize ulaşın ve sizin için oluşturacağımız özel paketler için en uygun fiyatlarla anlaşalım.