Sünnet düğünü yapmak için ille de çok yüksek bir bütçeye sahip olmanız gerekmez. Değişik bütçelere uyacak paket seçenekleriyle sizler için kusursuz sünnet düğünü organizasyonunu yapmaktayız. Gelir düzeyiniz ne olursa olsun size uygun bir seçeneğin olup olmadığını görmek için bizi arayın.

Sünnet düğünü geleneksel olarak yapılabileceği gibi, değişik konseptlerde de yapılabilir. Çocuğunuzun seveceği tarzda süslenmiş bir mekanda onu çok daha fazla mutlu edebilirsiniz. Belki korktuğu bir günü çok daha sıkıntısız ve mutlu geçirerek sünnet gününü çok daha iyi hatırlayabilir.

Mevlüdlü Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet düğününde eğer Kur’an-ı Kerim Tilaveti okunsun isterseniz sizin için Mevlidli Sünnet Düğünü organize edebiliriz. Bu hizmetin içinde lokum dağıtımı, ilahi sanatçısı, semazen ve paketlerimizde görebileceğiniz çok daha fazla seçenek bulunuyor.

Sünnet Organizasyonu Çeşitleri

Çocuğunuz için çok özel olan bu günde, onun unutamayacağı bir sünnet düğünü organizasyonu düzenleyebilirisiniz. Bu organizasyonu sizin için düşünmüş ve çeşitlendirmiş birçok firma vardır. Firmalar bütçenize göre size çeşitli paket teklifleri sunmaktadır.

Organizasyonların vazgeçilmezi palyaço, yeniçeri askerleri, geleneksel kostümlü ekip arkadaşları hem kendi çocuğunuzu hem de davetlilerinizin çocuklarını eğlendirmek üzere organizasyon planlaması yapabilirler. Aynı zamanda davetlilerinize görsel bir şölen düzenleyebilirler. Sünnet düğününde ihtiyacınız olabilecek her şeyi firmalar sizin adınıza en ince ayrıntısına kadar düşünmektedir. Davetlilerinizi karşılayabileceğiniz lokum ve gül suyu, sünnet tahtı, kına tepsisi ve ekipmanları, volkan ve konfeti gösterileri, sünnet hatıra perdesi, davul ve tefler, el mumları, kişiye özel hoş geldin panoları, balon süslemeleri gibi birçok şey sizin adınıza düşünülmüştür. Dilediğiniz paketi seçebilir, sünnet düğünü organizasyonunu bu işi yapan firmalara bırakabilirsiniz. Sizin sadece yapmanız gereken misafirlerinizle ilgilenmek ve düğününüzün keyfini çıkarmak olacaktır.

Sünnet Organizasyonu Fiyatları

Sünnet düğününüzü bütçenize uygun rakamlarla organize edebilirsiniz. Seçeceğiniz sünnet paketi ile sünnet organizasyonu fiyatları da değişecektir. Eğlenceli bir organizasyon düzenleyebilmek için göze gelmeyen rakamlar olsa da ortalama 700 TL ile eğlenceli ve unutulmaz bir organizasyon seçebilirsiniz. Fiyatlar paketlerin içeriğince artabilir. 2000 TL’ye kadar çıkabilen organizasyonlarda bulunmaktadır.


Sünnet organizasyonunda davetli kişi sayısı ve mekanın boyutu ele alınarak en şık ürünlerden oluşan özel organizasyon dekoru oluşturuyoruz.

Genel olarak mavi renkler ile organize ettiğimiz sünnet dekorunda sizin de tercih ettiğiniz renkler ve özel temalı ürünler ile de dekorasyon tamamlanabilir. Sünnet organizasyonunda davetlilere sunulacak özel hediyeler ve ikramlıklar da tamamen kişiye özel olarak hazırlanıyor. Sünnet organizasyonunda belirlediğiniz mekan ve davetli sayısına uygun olarak size sunacağımız paket seçeneklerinden birini tercih edebilir, talepleriniz doğrultusunda ekstra hizmetlerde ekletebilirsiniz.

Etiketler : Sünnet Organizasyonu, Sünnet Düğünü Organizasyonu, Sünnet Organizasyon, Sünnet Düğün Organizasyon, Sünnet Organizasyon Paketleri, Sünnet Düğünü Paketleri, Sünnet Düğünü Organizasyon Fiyatları, Sünnet Organizasyon Ücreti