Bir anne baba için erkek çocuklarının ilk mürüvveti, sünnet düğünleridir. Sünnet günlerinde yaşananlar ve o duygusal anlar anne ve babanın gözlerini yaşartır, onların zihinlerinde unutulmaz hatıralar olarak kalırlar. Bu günler çocukların ise çok eğlendikleri ve farklı aktiviteler sayesinde büyük mutluluklar yaşadıkları çok özel günlerdir.

Sünnet günlerinde, sünnet çocukları özel ilgi isterler ve ayrıcalıklı olmaları onların daha da mutlu olmalarını temin eder. Bu günlerde çocuklara kendilerini ayrıcalıklı hissettiren en önemli faktörlerden birisi de sünnet tahtıdır. Çünkü Sünnet Tahtı, çocuğun kendisini bir kral gibi hissetmesini ve ona özel olduğunu hissettirmesi anlamına gelmektedir.

Hem çocuğunuzun, hem sizin zevkinize göre bir sünnet koltuğu hazırlayabilir ve mekanı daha gösterişli bir hale getirebilirsiniz.

Sünnet tahtı ve Sünnet koltuğu imalatı yapmaktayız.İstediğiniz renkte ve istediğiniz boyda sünnet tahtı yapıyoruz.


Sünnet Tahtı Modelleri ve Sünnet Tahtı Satışı için HEMEN İLETİŞİME GEÇİN !


Sünnet Tahtı İmalatı ve Sünnet Tahtı Satışı ; Bursa ve ilçelerine sünnet tahtları satışımız olduğu gibi Türkiye ‘nin bütün il, ilçe, semtlerine sünnet tahtı satışı ve sünnet gecesi tahtları satışları vardır.
(Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Isparta, İçel(Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce, )

 

Sünnet tahtı ve Sünnet koltuğu kiralama ve sünnet tahtı kiralama hizmetleri profesyonel kadro ile sünnet organizasyonlarında hizmet vermekteyiz.